Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy

PKP Po godzinach … NA GRANICY ZMYSŁÓW z Przemkiem Kossakowskim

UWAGA! Brak biletów na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim !

Stowarzyszenie PRO-TUR oraz Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zapraszają na autorskie spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, w ramach reaktywacji cyklu spotkań „PKP po godzinach”.

Na początek proponujemy niezwykłą dawkę mocnego uderzenia, niemalże ?na granicy zmysłów?. Czeka nas bowiem wyjątkowy wieczór z autorem cyklu programów telewizyjnych „Szósty zmysł”. Przemek opowiadać będzie o swoich podróżach na Wschód i doświadczeniach w poddawaniu się licznym praktykom ludowych uzdrowicieli. Forma spotkania multimedialna, z dużą ilością materiału fotograficznego. Prelekcja nawiązuje swym tytułem do debiutanckiej książki Kossakowskiego, która ukazała się w listopadzie 2014 roku nakładem Wydawnictwa Otwartego.

Promo_Przemek_fot

Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów ?Kossakowski. Szósty zmysł?, dokumentujących jego podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka?Krótko mówiąc człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.

Kiedy: 26 marca 2015 @ 19:00

Gdzie: Sala widowiskowa WDK w Rzeszowie, ul. Okrzei 7

Wstęp: 15 PLN / os.

REZERWACJA BILETÓW: wyłącznie drogą mailową, na adres: rezerwacje@kalejdoskoppodrozniczy.pl (należy podać ilość biletów, imię i nazwisko osoby rezerwującej bilet/y oraz nr tel. kontaktowy)

ODBIÓR REZERWACJI + ZAKUP BILETÓW: wtorek, środa, czwartek (24, 25, 26 marca 2015) w holu WDK po prawej stronie od wejścia głównego, w godzinach 16:00-20:00. W czwartek przed spotkaniem – odbiór rezerwacji do godziny 18:00!!!

Organizator spotkania: Podkarpackie Stowarzyszenie na Rzecz Przedsiębiorczości, Promocji i Rozwoju Turystyki PRO-TUR.
Współorganizator: Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność rezerwacji bądź zakupu biletu.

Zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress