Akademia Młodych Odkrywców

Bezpłatne pokazy dla młodzieży ze szkół Rzeszowa i Podkarpacia
 
 

10 lat Kalejdoskopu to znakomita okazja, aby zainaugurować pierwszą edycję Akademii Młodych Odkrywców – nowego, interdyscyplinarnego projektu skierowanego do dzieci i młodzieży z rzeszowskich oraz podkarpackich szkół, prowadzonego przez Stowarzyszenie PRO-TUR.

Celem Akademii Młodych Odkrywców jest zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej i intelektualnej poprzez przybliżanie zarówno naszego regionu, Polski jak i innych krajów świata i ich problemów.

W ramach organizowanych wydarzeń odbywać się będą wykłady popularno-naukowe, warsztaty dotyczące praktycznych aspektów poznawania świata, a także spotkania ze specjalistami zajmującymi się rozwiązywaniem różnych problemów współczesnego Świata.

Pokazy w ramach tegorocznej Akademii Młodych Odkrywców odbędą się w piątek, 7 grudnia w godzinach od 9:00 do 13:00 na Sali Kongresowej Centrum Kongresowo – Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A ARENA w Jasionce k/Rzeszowa.

Zapisy na bezpłatne pokazy dla młodzieży ze szkół ruszają 13 listopada (wtorek) i odbywać się będą wyłącznie drogą mailową. Zgłoszenia należy przesyłać elektronicznie, na adres:

akademia@kalejdoskoppodrozniczy.pl

podając w treści maila:

Nazwę i adres szkoły / ilość uczestników / ilośc opiekunów / Nazwisko i telefon kontaktowy do nauczyciela lub opiekuna grupy.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Limit miejsc: 900.

Tematy pokazów oraz sylwetki Gości występujących w ramach pokazów dla szkół ogłosimy w ciągu najbliższych kilku dni.

 

Goście

Prelegenci Akademii Młodych Odkrywców - Edycja 2018

Zgłoś szkołę

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w Akademii Młodych Odkrywców - Edycja 2018

Partnerzy Projektu

Akademia Młodych Odkrywców realizowana przy wsparciu: