Kalejdoskopowa „Jolka Podróżniczka” rozwiązana!

Najdrożsi!
dziękujemy Wam pięknie za tak duże zaangażowanie i chęć rozwiązania naszej festiwalowej krzyżówki – „Jolki Podróżniczki”. Do pudełka i walizki zostało wrzuconych łącznie 88 krzyżówek, spośród których nie wszystkie były kompletnie rozwiązane. Te, które zostały poprawnie wypełnione, a hasło ostateczne zostało wpisane – czyli KRYSZTAŁOWA EDYCJA (15-lecie Festiwalu) zostały ponownie wrzucone komisyjnie do walizki, a następnie spośród tej puli Emilka wylosowała na scenie 5 autorów poprawnych rozwiązań, którym w komplecie wręczyliśmy na scenie nagrody rzeczowe, w tym m.in. voucher o wartości 500 zł na pobyt w Pensjonacie „Pod Gromadzyniem” w Ustrzykach Dolnych, nagrody od PKO Banku Polskiego, LOTTO, gry planszowe od REBEL-a czy sprzęt turystyczny od sklepu Horyzont.

Ciekawostką geograficzną, którą niektórzy odkryli był fakt, że prawym dopływem Wisły w naszej krzyżówce mogła być zarówno SKAWA jak i rzeka SKRWA – brawo za czujność! Oczywiście obie odpowiedzi uznawaliśmy 🙂

Wszyscy uczestnicy naszej krzyżówkowej zabawy otrzymali jubileuszową chustę wielofunkcyjną tzw. buff ze zdjęciem autorstwa Wojtka Fiksy przedstawiającym serpentyny we wsi Wujskie wykonanym podczas 4 pór roku!
A poniżej link do wypełnionej „Jolki” i hasła do niej w PDF. Gotowa JOLKA PODRÓŻNICZKA W PDF

Powiązane artykuły